آستین های فولادی برای آلومینیوم میل رول سرد

آستین های فولادی برای آلومینیوم میل رول سرد

1. محدوده استفاده و طبقه بندی 1-1. محدوده استفاده: بوش فولادی برای چرخش چپ و راست فولاد نورد سرد فولاد آلومینیومی 1-2 استفاده می شود. اندازه (به عنوان طراحی سفارشی) 1-3. شرایط استفاده آستین فولاد آلومینیوم حداکثر دمای آنیلینگ می تواند تا 560 ℃ 2. کنترل کیفیت: ...

شرح

1. دامنه استفاده و طبقه بندی

1-1.سپس استفاده

بوش فولادی برای چرخ نازک سمت چپ و نورد سرد فولاد فویل آلومینیومی مورد استفاده قرار می گیرد

1-2 اندازه (به عنوان طراحی سفارشی)

6.19.jpg

شرایط استفاده 1-3

آستین آلومینیوم فولاد حداکثر درجه حرارت آنیله می تواند تا 560 ℃


کنترل 2.Quality:

2-1. بازرسی سختی

بازرسی سه نقطه: با استفاده از دستگاه "Hardness Meter" دستگاه بازرسی در هر دو وسط آستین را انجام می دهد و سه بار از هر نقطه تست اطلاعات را جمع آوری می کند و آنها را با ارزش نظری مقایسه می کند و سپس تعیین می کند که آیا واجد شرایط است یا نه.

2-2 بازرسی اندازه

با استفاده از اندازه گیری نوار فولادی، قطر و طول خروجی را چک کنید، داده ها را جمع آوری کرده و میانگین را با مقادیر تروتیک مقایسه کنید.

قطر داخلی با استفاده از میکرومتر داخلی مورد بررسی قرار می گیرد و داده ها برای هر بار از هر نقطه تست به سه بار جمع آوری می شود و با ارزش تئوریتی مقایسه می شود و دقت خواندن یک دهم خواهد بود.

3. گارانتی

ما اطمینان می دهیم که کیفیت آستین فولاد به عنوان نیاز مشتری مورد نیاز است، اگر پیش فرض در طول استفاده از 2 ماه تا 3 ماه یافت می شود، آن را بلافاصله پس از دریافت شکایت، آن را حل کنیم (جبران یا جایگزین جدید).

پوشش ضد زنگ و محافظت از آستین فولادی

6.19-1_副本.jpg

بسته بندی صادراتی برای آستین فولاد آلومینیوم رول سرد

6.19-2_副本.jpg

ماشین تد، با تجربه بیش از 10 سال، یکی از آستین های فولادی پیشرو تولید کنندگان و تامین کنندگان آسیاب سرد در آسیا در چین است. ما تجهیزات و فن آوری پیشرفته ای را در کارخانه ما معرفی کرده ایم. خوش آمدید به خرید تجهیزات سفارشی و با کیفیت از کارخانه ما.
Hot Tags: فولاد آستین برای آلومینیوم سرد رول میل، چین، کارخانه، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، سفارشی
محصولات مرتبط

پرس و جو