صفحه اصلی > اخبار > محتوای
این مربوط به ماشين آلات كشش
Sep 11, 2017

این مربوط به ماشين آلات كشش
معمولا ماشین نقشه کشی است که همیشه برای استفاده طولانی مدت در طراحی قالب استفاده می شود، زمانی که دیوار قالب همیشه می خواهد سیم مختلف قوی فرسايش و اصطکاک، به دلیل آن کار معمولا برخی از ساییدگی و پارگی, معمولا در ورود مواد به علت تشکیل کوچک دندانه اگر وجود کابل جان حلقه شیار، شتاب و درنتیجه از قالب، اگر نه تعمیر موقع دست دادن همچنان افزایش یابد، و سپس تا حد زیادی مشکل تعمیر افزایش خواهد یافت، واژه های جدی را شیار حلقه d ترک eeper, کاملا شکسته شکسته قراضه.
برای جلوگیری از این وضعیت، اپراتور باید در کار روزانه تجربه خوب برای سیم طراحی دستگاه تجهیزات مجموعه از تعمیر و نگهداری روزمره استاندارد استاندارد بر اساس. هنگامی که قالب خفیف ساییدگی و پارگی, در جریان این عملیات به موقع، پرداخت می شود به طوری که الگو می تواند در کوتاه زمان به حالت اصلی پرداخت و خود سوراخ ترمیم اندازه تغییر زیادی ندارد.
ماشین کشش مدیوم فقط به این دلیل این محصول اصلی در سایت، بلکه در صنعت ماشینکاری است این تجهیزات مکانیکی به درک و فهم، لازم است نیز یکی از تجهیزات متداول است. بنابراین، وجود دارد نیاز به یادگیری خواهد بود. بنابراین، بر این اساس و جلو در حال حاضر آغاز شده است، سپس زیر، ممکن است مایل به ادامه بروید، به طوری که شما همچنین می توانید سرعت محصول سرعت یادگیری.
1. طراحی ماشین در ماشین طراحی نوع قرقره و مستقیم به سیم طراحی ماشین، که به نوعی تلاش? و همچنین فاصله استان کدام است؟ علاوه بر این، فرمول محاسبه ماشین طراحی به طور خاص چه کنم؟
این دو مشکلات، با توجه به حرفه ای خاص، بنابراین باید زیر توسط سیم تولید کننده ماشین نقشه کشی Wuxi لینگ چنگ به پاسخ خاص را.
ماشین در ماشین طراحی نوع قرقره و مستقیم به سیم طراحی دستگاه، در این دو طراحی دستگاه، نوع قرقره سیم طراحی ماشین بیشتر تلاش به راست به ماشين آلات كشش سیم از استان های کشش. همانطور که برای فرمول محاسبه ماشین نقشه کشی چند وجود دارد، مانند نقاشی در محاسبه فرمول و نقاشی در فرمول با فرمول. بنابراین، باید در شرایط محاسبه بر اساس فرمول محاسبه مربوطه را انتخاب کنید، نه یکسره می تواند قرار گیرد.
2. طراحی ماشین برای یک ساعت جلو بسیاری از ابریشم، چگونه شما باید تعداد?
نقاشی ماشین که چند ساعت از ابریشم می تواند بکشد، که مراحل محاسبه شده و روش های انجام برآورد مقدماتی می تواند. با توجه به تولید کننده سیم طراحی ماشین Wuxi معرفی شما می توانید محاسبه دور درام کشش و سپس اندازه گیری کشش گالن در هر دقیقه دور، ارزش خاص، آن ضرب در 60, شما می توانید ماشین هر ساعت تعداد تبدیل، بنابراین، برای محاسبه طول ماشین نقاشی نقاشی ماشین دریافت نتایج دقیق.
این ماشین نقاشی در عین حال مربوط به ما همه را می دانیم و درک بصورتی پایدار و محکم، ممکن است روبرو می شوند زیرا آنها در واقع کار
1-قیمت مخزن ماشین کشش مدیوم
آب مخزن ماشین نقشه کشی سطح قیمت در آب تانک سازندگان ماشین نقشه کشی چنگ لینگ، عمدتا توسط اندازه سیم, و همچنین طراحی الزامات پیکربندی این دو تصمیم به نظر می رسد. و انواع مخزن آب ماشین نقاشی، بنابراین گاهی اوقات وجود دارد، قیمت نیز به نوع سیم طراحی دستگاه مربوط است.
2. طراحی مخزن آب ماشین کشش مدیوم
در طراحی مخزن ماشین نقشه کشی در این زمینه درک آب را مخزن تولید کنندگان ماشین نقشه کشی است که از تعریف آن برای حمل در عمق، به طوری که شما می توانید درک کامل و جامع مورد استفاده قرار بگیرند.
مخزن آب نقاشی ماشین، که به طور کلی تعداد سر کشیدن از طریق ترکیب این سر کشیدن به شکل مداوم تولید تجهیزات. علاوه بر این، سر کشیدن می توان قدم به قدم جلو را به دست آورد. کشیدن آن سر درایو توسط موتور یا دنده جعبه کامل است.
برای ما، باید بدانید که اگر وجود دارد، نقاشی حالت تنظیمات مختلف و سپس سرعت نقاشی سر کشیدن هر متناقض است برخی از تغییرات مربوطه وجود دارد. اما در معیار، همان است که حفظ هر لحظه مواد از طریق قالبهای دوره دوم جریان است، باید بدون تغییر باقی بماند.
نقاشی ماشین نقشه کشی با استفاده از محور مکانیکی انجام می شود. همچنین, تمام شفت مکانیکی آن رانده توسط همان دوک نخ ریسی. بنابراین باید برای هماهنگ سازی و هماهنگی ما کنترل خوب است.