صفحه اصلی > اخبار > محتوای
نقش الکتریکی غلتکی در اقتصاد ملی
Nov 02, 2017

نقش الکتریکی غلتکی در اقتصاد ملی
الکتریکی غلتکی است مزایای استفاده از ساختار جمع و جور، بهره وری بالا انتقال، سر و صدای کم، عمر طولانی، کارکرد روان و دقیق، بهره برداری قابل اعتماد، آب بندی خوب، فضای کوچک، نصب آسان و نگهداری و مناسب برای کار انواع شرایط محیطی خشن از جمله مرطوب و گل آلود و گرد و غبار و در محیط کار بیشتر تا در خانه و خارج از کشور به طور گسترده ای استفاده شده در معدن الکتریکی غلتکی، متالورژی زغال سنگ حمل و نقل انرژی غذایی تنباکو, مواد شیمیایی, مصالح بنایی, پست و مخابرات هواپیمایی، کشاورزی جنگلداری چاپ تجاری و دیگر تولید و ساخت و ساز. الکتریکی غلتکی برای تولید نوار نقاله تسمه ثابت و یا تلفن همراه است که تازه هر سال تولید می شوند استفاده می شود. برای هر 100m نوار طولانی، غلطک برق دو یا بیشتر مورد نیاز است.
به عنوان یک غلتک رانندگی به طور گسترده ای در خطوط تولید مختلف در نوار نقاله و نوار نقاله، استفاده شده است با توسعه صنعت مدرن الکتریکی غلتکی به حمل و نقل قطعات کالا استفاده می شود. به قرن بیستم 70 سال بعد، الکتریکی غلتکی استفاده از گسترش بسیار سریع. به عنوان مثال، غلتک مخروطی برق نوار نقاله غلتکی نسیم تبدیل می شود. بنابراین، فرودگاه، اداره پست آن برای مرتب کردن چمدان بسته ها و کالاهای دیگر استفاده کنید. هر دو به پایان می رسد از قطر قطر کوچک که شبیه به شکل دوربینی غلتک الکتریکی می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای جنگل سیاهههای مربوط به حمل و نقل. پس از ویژه طراحی آن می توان به طناب سیم پیچ در پیچ، کابل و دیگر طناب قابل انعطاف غلتکی مارپیچ ساخته شده است و می توان در مواد درجه حرارت بالا غلتکی یا شمش درجه حرارت بالا ساخته شده است. برخی از غلطک الکتریکی ویژه می تواند به عنوان رول dewatering مورد استفاده قرار گیرد در طول پردازش شیمیایی فیبر. اسکروی سیمان سبک می نیز ساخته شده اگر تیغه مارپیچ به سطح استوانه غلتک بدن جوش داده شده است،. علاوه بر این، دو سرعت، سه سرعت یا به طور مداوم متغیر غلتک های الکتریکی به طور گسترده ای در سوپر مارکت ها و محصولات فن آوری فشرده در خط تولید استفاده شده است. تولید غلتک های ضد انفجار الکتریکی می تواند در محیط های قابل اشتعال، مواد منفجره مورد استفاده قرار گیرد. در سال های اخیر شده اند وجود دارد تلاش برای اعمال غلتکی میکرو ماشین آلات در صنعت خدمات مسافرتی. برای مثال، هتل ها، رستوران ها در کفش درخشش، پرده و غيره. در کوتاه مدت با برق غلتک طراحی، بهبود مستمر تکنولوژی ساخت و بهبود مستمر برای تولید مواد و مقدمه ای از فن آوری بالا، الکتریکی غلتکی بیشتر و بیشتر به طور گسترده ای استفاده می شود، الکتریکی غلتکی در تمام زمینه های اقتصاد ملی نقش بیشتر و بیشتر
با توسعه سریع صنعت ماشین آلات صنعت ساخت زمان، توسعه نیز، همین کار را به عنوان یکی از اجزای مهم اصلی تحویل غلتک نیز توسعه بهتر شده است، اما قیمت بازار بسیاری از محصولات متفاوت است به طور گسترده ای، سپس در پایان تاثیر تحویل غلتک قيمت چه عواملی است؟
1، مدل های مختلف از تفاوت قیمت محصول
قیمت های رولر متفاوت است به طور گسترده ای بین علامت های تجاری حتی برای برند همان انواع غلتک غلتک به دلیل مفهوم طراحی و سپس انتخاب مواد در فرایند تولید محصول عملکرد متفاوت است بنابراین محصول بین مختلف مدل تفاوت قیمت نیز بزرگ و این است نتیجه اجتناب ناپذیر است.
2، وارد مارک های و برندهای داخلی بین تفاوت قيمت
گفته شده است که قیمت غلتک قابل توجهی بالاتر از محصولات داخلی است و قیمت بدیهی است که بيشتر از محصولات داخلی است. و بعضی حتی تفاوت چند بار.
3، تحویل مختلف نفوذ نام تجاری غلتک
همان حمل و نقل غلتک مارک های مختلف قیمت محصول به طور گسترده ای، متفاوت است به خصوص بالا پایان نام تجاری محصولات و نام تجاری عادی تفاوت قیمت محصول است بزرگ، دلیل این امر، زیرا برخی از مارک محصولات بیشتر کیفیت عملکرد تضمین، در تحلیل نهایی این شرکت پس از سال رقابت شدید در بازار است با ارزش انباشت ثروت تا برنده رقابت ارتقاء داده شده، در حالی که قیمت محصول با محصول سرمایه گذاری نیز همواره جمع آوری قیمت.
بتواند عوامل که بر تحویل قیمت های غلتکی ما نه به سادگی توسط قیمت اما از نیازهای واقعی ما به قیمت بیشتر را انتخاب کنید می توانید خرید محصول با کیفیت مناسب محصول حفاظت.