صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تجزیه و تحلیل رابطه بین سرعت طراحی و نقاشی نیروی دستگاه ریخته گری مداوم
Aug 18, 2017

تجزیه و تحلیل رابطه بین سرعت طراحی و نقاشی نیروی دستگاه ریخته گری مداوم
عمل به ما می گوید که مداوم ریخته گری ماشین سرعت و کشیدن نقاشی در عین در بهبود تجهیزات عامل سرعت بهبود می تواند، نیروی کشش کاهش خواهد یافت. چرا یک کشور است؟ شیائو Bian برای هر کس به تجزیه و تحلیل دلایل.
به علت ریشه می گویند، به دلیل افزایش سرعت دستگاه ریخته گری مداوم در همان زمان شرایط روغن کاری آن نیز، موجب کاهش ضريب اصطکاک پس برای غلبه بر اصطکاک خارجی و تغییر شکل برشی اضافی بهبود نیروی مورد نیاز نیز کاهش خواهد یافت، ساخت نیروی کشش نیز کاهش یافته است. در واقع این راه و یا سیستم ایمنی خوب، حداقل مستمر کاستور بسیار بهبود بخشد.
اما مستمر ریخته گری ماشین نقاشی سرعت می تواند بیش از حد بالا باشد, در غیر این صورت دستگاه شروع می شود لحظه حتی اگر می خواهید با سرعت بالا مستمر ریخته گری، استفاده از دستگاه سیم آسان خاموش، کشیده است نیز توجه به سرعت مناسب پیکربندی پرداخت آن باید دستگاه کنترل و اطمینان از کارکرد روند شتاب ثابت به اطمینان حاصل شود که عملیات نقاشی به طور معمول می تواند انجام شود.
اهمیت دستگاه ریخته گری مداوم در فرآیند تولید نیاز به، اما استفاده از بازرسی قبل از همه چیز دوباره تاکید می شود، بیشتر مردم تصور این است که میزان شکست را کاهش می دهد افزایش دوباره تاکید کرد دستگاه ریخته گری مداوم.
یکی از مطالب زمین را بررسی کنید، حتما مطمئن شوید که تجهیزات الکتریکی غلطک پایه خوب در مورد استفاده برای جلوگیری از شوک الکتریکی است. پس از روغن و موقع ارسال کمک به کاهش سایش قطعات کاستور. این دوره فعالیت خود اکیدا منع کارکنان به لمس دست چرخ دسته و دکمه های برق به منظور جلوگیری از حوادث; و جدول مجاز به جای ابزار و دیگر اشیاء را به استفاده از دستگاه را تحت تاثیر قرار.
هنگامی که شما شروع به چرخ، هیچ کس می تواند ایستادن در مقابل چرخ، در غیر این صورت ممکن است حوادث. علاوه بر این، ابزار ماشین سپر چرخ تسمه پوشش محافظ و سایر وسایل ایمنی باید دست نخورده و نه آزاد برای حذف است.
وقتی وجود خواهد داشت صدا اگر صدای ما راحتی و کار تاثیر می گذارد وقتی که جسم است لرزش به آن سر و صدا می نامند. در واقع، زمانی که تولید صنعتی و یا حمل و نقل، وجود خواهد داشت سر و صدا که در واقع نوعی آلودگی است. زمانی که فعالیت کاستور در گیاه نقاشی پس سلامت اپراتور نیز تاثیر به سزایی سر و صدا او را تولید می کند بسیار بزرگ است. هنگامی که چرخ دنده در حال حرکت است، سر و صدای دندان ظاهر خواهد شد، او نیز دستگاه ریخته گری مداوم بزرگترین سر و صدا، سطح meshing و یا چرخ دنده که می توان آنها را در درایو اجازه هنگامی که سر و صدای زیادی به دارند فاصله بسیار گسترده ای در مجلس است ظاهر می شود. ما باید به دنده خود را به فاصله تا اطمینان حاصل شود که روغن دنده خود را تنظیم کنید.
کاستور در نیاز به حرارت، استفاده از حلقه برای گرم کردن، این راه کاملا قدرت روند گرمایش و حرارت دارد این است: اول، حلقه و حرارت نیاز تب اول خود را پس خواهد شد انتقال حرارت به بشکه دستگاه ریخته گری مداوم و سپس در فرآیند انتقال حرارت ناگزیر بخشی از از دست دادن گرما، اتلاف حرارت واقع اتلاف انرژی است.
چرا که سطح بیرونی حلقه حرارت حتما در تماس با هوا، آمده است که بخشی از حرارت است علاوه بر این، در هوا است که در برابر اتلاف انرژی حرارتی دستگاه ریخته گری مداوم تنها در این منطقه بخشی از دست دادن نزدیک است هدر رفته شود خواهد شد ly 40 درصد از برق به منظور اجتناب از این وضعیت ما می تواند استفاده از محصول نام بخاری الکترومغناطیسی تا سطح بشکه کاستور در لایه عایق پنبه و سپس به همراه یک لایه سیم پیچ و حرارت الکترومغناطیسی، قدرت پیچیده، سیم پیچ الکترومغناطیسی القای الکترومغناطیسی را ظاهر می شود، بشکه حرارت به طور خودکار، به دلیل حضور پنبه عایق دما نه گسترش یابد به هوا، قدرت تا نسبت به حلقه حرارت ذخیره می شود، بخاری الکترومغناطیسی می توانید ذخیره کنید حداقل 30% برق بسیار صرفه جویی و مقرون به صرفه، سرعت و حرارت بسیار خوب است، در حال حاضر کار بهترین شریک پیوسته است.