صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ویژگی های اصلی آسیاب گلوله ای سرد
Jun 15, 2017

ویژگی های اصلی Mill Mill Pilger

هیدرولیک و مکانیکی دو نوع حرکات، بلند کردن و چرخش به صورت آزاد، برای انطباق با مکان های مختلف؛ پیکربندی کلی و انفجار، ایمن و قابل اعتماد، استفاده از سرعت بالا، سرعت بالا، عملیات و نگهداری ساده است؛ تداوم تولید، مواد را می توان به سرعت پراکنده و محلول، اثر غیر متمرکز، راندمان تولید بالا، عملیات صاف، نصب آسان است. برای انواع مختلف مواد ویسکوزیته و ظرفیت بارگیری قدرت و مدل های مختلف.

اول، دستگاه سرد با سرعت بدون سرعت: سرعت الکترومغناطیسی، کنترل فرکانس (مانند رنگ های مبتنی بر آب) و کنترل فرکانس ضد انفجار (مانند رنگ های نفتی) و دیگر اشکال. تابع کنترل سرعت بدون درز به طور کامل می تواند نیازهای پردازش مختلف فرآیند را با توجه به مراحل مختلف فرآیند برای انتخاب یک سرعت متفاوت. پودر بدون افزودنی، یکپارچگی بسته نیاز به یک ماده بالاتری ندارد.

دوم، Mill Mill سرد در زیر صفحه پراکندگی حالت جریان لامینار بود، جریان جریان متفاوت از لایه دوغاب گسترش هر یک از دیگر، نقش در پراکندگی بازی. دستگاه سرعت بالا ماشین سرد با بالابر هیدرولیکی، چرخش 360 درجه، تنظیم سرعت بدون سرعتی و سایر ویژگی ها. می توان در همان زمان پیکربندی 2-4 ظروف، سیلندر بالابر هیدرولیکی 1000 میلی متر، عملکرد 360 درجه چرخش بهتر می تواند یک ماشین چند منظوره را در یک دوره بسیار کوتاه از یک سیلندر به سیلندر دیگر برای کار، بزرگ برای بهبود کارایی، بلکه شدت کار را کاهش می دهد.

سوم، Mill Mill سرد در توزیع 2.5-5mm در لبه تشکیل جریان آشفته، دوغاب و ذرات تحت تاثیر برش و شوک قوی است.

چهارم، ماشین سرد و سرچشمه عمدتا برای مواد خام مایع غلظت ویسکوزیته برای خرد کردن، پراکندگی، امولسیون، مخلوط کردن، از طریق صفحه پراکندگی به بالا و پایین عملیات با سرعت بالا از تجهیزات جدید مخلوط با کارایی بالا، مواد برای بالا برش قوی، شیب، پراکنده، برای رسیدن به مخلوط سریع، محلول، پراکنده، عملکرد تصفیه شده. محل تغذیه، در حالی که استنشاق از محفظه کار محوری.

ماشین چرم سرد به طور گسترده ای در ویسکوزیته بالا، مواد پلاستیکی با انعطاف پذیر بالا، سایش، سایش، خرد کردن، تکان دادن، خالص سازی، دوباره پلیمریزاسیون و غیره استفاده می شود. ماشین چرم سرد با مخلوط کردن یکنواخت، بدون خم شدن، لگد کارایی بالا.

به ویژه برای آدامس، خمیر دندان، خمیر دندان، پلاستیک، لاستیک، لاستیک سیلیکون، رنگدانه، رنگدانه، جوهر، آدامس، دارویی و دارویی، پوشش معماری، کربن، فیبر و غیره مناسب است. ویسکوزیته بالا، چسب شیشه ای خنثی، رب آلومینیوم، سیلیکون، پالپ، سلولز، رب باتری، رنگ، رزین سیلیکون، لوازم آرایشی و صنایع دیگر. Laizhou Zelin ماشین آلات از شما خواسته است.