صفحه اصلی > اخبار > محتوای
دقیق نیاز به ماشین کشش در صنعت ماشین
Jul 07, 2017

دقیق نیاز ماشین نقشه کشی در صنعت ماشین

فولاد سیم, برای لینک کل سیم طراحی ماشین خود کنترل نیاز دقت خیلی بالا، بسیاری از ماشين آلات كشش سیم عملیات تغذیه با فرکانس موتور رانده اما نیز وجود دارد بخشی از کنترل تبدیل دو فرکانس دستگاه دوخت نقاشی و حتی به طور مستقیم از طریق نقاشی لینک موضوع تنش پیش نویس به ماشین های نقاشی, رایگان پرداخت کردن. نقاشی مهمترين قسمت دستگاه است. انواع مواد فلزی ابریشم گونه های مختلف و مورد نیاز، لینک های نقاشی بسیار متفاوت هستند طراحی مستقیم - نوع ماشین طراحی سیستم های کنترل خودکار. سرعت سیم طراحی فرایند راندمان تولید کل ماشین نقشه کشی و سخت ترین بخشی از کل سیستم را تعیین می کند. در بخش خط تکنولوژی متداول کنترل همزمان کنترل و کنترل تنش به سیم پیچ به مقصد است.

چون موتور چند مرحله مستقیم به جلو ماشین نقاشی یکی از سخت ترین برای کنترل در ماشین نقشه کشی سیم و سیم فلزی کشیده است، بهره وری عملکرد بسیار بالا است. سیم به اسلاید بین قالب اجازه می دهد. در همان زمان این بالاتر مورد نیاز برای هماهنگ سازی موتور و سرعت سریع پاسخ دینامیکی. ماشين آلات كشش سیم معمولا تغییر قطر یا شکل سیم از طریق یک صفحه به صفحه در قطر یا شکل استفاده می شود. سیم باید هنگام ورود به نقاشی جان لیز و قالب نقاشی ویژه خنک کننده (خنک معمولا با آب خنک کننده ژاکت) داشته باشد. بسته شدن دستگاه قدرت را فراهم می کند.

سیم نوع کشویی چرخ ماشین نقاشی غیر کشویی خشک مداوم طراحی ماشین خط integrable است; در ترسیم روند سیم و درام درام جهت پیرامونی همراه طبل پیرامونی جهت وجود دارد هیچ سطح نسبی کشویی سایش سطح نسبتا کوچک است و وسط حلقه یک موقت پارکینگ، درام می تواند پس از هنوز تکیه بر خط محصول خود را از کار برای مدت زمان به طور معمول. مدل ساختار ساده است، مناسب عملیات و تعمیر و نگهداری، هزینه پایین تولید سیم طراحی ماشین خط تولید خاص شماره در همان زمان، سیم در رول جین به ماندن برای مدت طولانی، مفید برای خنک کننده بهتر از سیم. اما خط غلتک بیشتر است، نه تنها افزایش تعداد خم سیم و درام محصول سیم فولادی را در روند طراحی همراه خود محور عقب تولید جدی کیفیت سرفراز سیم و سطح کیفیت تحت تاثیر قرار.

ویژگی سیم نوع غلتک ماشین نقشه کشی تعیین مدل مناسب برای سیم و سیم دیگر که مناسب برای نقاشی های کوچک مشخصات کیفیت و قدرت است. دو حلقه سیم طراحی دستگاه بر اساس کشویی چرخ نوع سیم طراحی ماشین به دلیل پیچش سیم در طول کشش ماشین قرقره طراحی شده است. این دستگاه دارای مزایای قرقره ماشین نقشه کشی و حذف پدیده چرخاندن در روند طراحی سیم و اثر خنک کننده سیم در درام بهتر است. درام دو برابر نوع سیم طراحی ماشین همان نوع قرقره سیم طراحی ماشین است و چرخ سرب بیشتر است، به خصوص سیم وسط راهنمای چرخ بین بالا و پایین کاسه ای که باعث می شود سیم بالا هنگامی که آن را از طریق آن می گذرد به 180. خم شدن، مناسب برای نقاشی بالا مشخصات سیم بالا نیست; عمل دستگاه مناسب نوع چرخ کشویی و اینرسی چرخشی حلقه سنگ زنی است و سیم چرخ از درام بالا و پایین که افزایش سرعت طراحی بسیار بزرگ است. سیم ماشین نقاشی متعلق به دستگاه انتقال است که توسعه یافته توسط غلتک نوع سیم طراحی ماشین به سیم های سطح بالاتر طراحی ماشین. نقاشی و کوچک سیم فولادی اندازه مناسب است. به منظور بهبود کیفیت سیم و سرعت طراحی، همچنین نوع سیم غیر کشویی ماشین نقشه کشی است. آن ساده مسیر گرفته شده بین سیم فولادی درام هر سیم در روند طراحی نمی چرخش، محوری و تصویب مقررات سرعت موتور، stepless دی سی می تواند رسیدن به طیف گسترده بزرگ محدوده انتخاب کشیدگی بین درام نقاشی تابع در مناسب ترین شرایط کار در حال اجرا. و حلقه ایجاد کشش و یا کشش معکوس برای هر سیلندر در فرایند طراحی. در حلقه تنش بازگشت حلقه کشیدن نقاشی، می تواند را کاهش نیروی نقاشی و خدمات نقاشی مرگ عمر و کاهش مصرف انرژی جنبشی می تواند حلقه سیم نوع ماشین نقشه کشی نوع کنترل سرعت اتوماتیک سیم مداوم است ماشین کشش، در تئوری، در سیم فولادی نسبت تراکم محدودیت و ماشین به پارامترهای زور می تواند کمتر، تا زمانی که روند کلی نسبت تراکم است بزرگتر از یا برابر با نسبت تراکم کل دستگاه، نوع تکنولوژی برای هر قالب اتصالات دستگاه به طور خودکار می تواند تمامی مراحل نقاشی را تنظیم کنید. این نوع سیم پیشرفته طراحی ماشین است که مناسب برای سیم های مقاومت بالا و آلیاژ سیم از سایز کوچک و متوسط است.