صفحه اصلی > اخبار > محتوای
نحوه حل ماشین آلات رسم در تولید پدیده های مکرر سیم شکسته
Nov 02, 2017

نحوه حل ماشين آلات كشش سیم در تولید پدیده های مکرر سیم شکسته
در فرایند تولید سیم اغلب مکرر شکسته سیم وضعیت عمدتا توسط عوامل زیر ایجاد می شود:
1-طراحی ماشین طراحی ماشین در تولید بی وقفه به علت سایش طبیعی خواهد شد و اشک از مرگ نقاشی منطقه اندازه بزرگتر می شود.
2. با توجه به کیفیت میله های مختلف. در فرایند تولید نوار نامنظم نقص کیفیت، ظاهر می شود که باعث می شود سیم در نقاشی تغییر شکل مختلف تنش غیر قابل پیش بینی نگه دار. وقتی میله خوب است این وضعیت رخ می دهد.
3. به عنوان تولید فعلی بازپخت شبيه سازي ثابت است جریان ناگهان بالا سیم در فرآیند شبيه سازي کشیده شد یا ناگهانی فیوز کنونی بالا.
راه حل برای وضعیت بالا: در تولید قبل از تولید میله های به انجام کامل خود را تست تشخیص به موقع میله کیفیت نقص، با توجه به موقعیت های مختلف در زمان مناسب مقابله با یافتن و یا کاهش ماشین کشش مدیوم نقاشی سرعت یا این قسمت معیوب است. تولید مشاهده است همواره در طراحی فعلی بازپخت شبيه سازي حالت عادی، به خصوص در آغاز زمان, با توجه خاص به تغییر در حال حاضر، بازپخت شبيه سازي تغييرات سرعت خط برای تنظیم اندازه بازپخت شبيه سازي با توجه به است فعلی, که به آرامی با سرعت خط بازپخت شبيه سازي افزایش و افزایش، برای اطمینان از عملکرد طبیعی دستگاه طراحی تجهیزات.
دستگاه مکانیکی است که می تواند بسیار دقیق و صاف سرعت خطی ستوده و ماشین نقشه کشی از جمله دستگاه است، سیستم مورد نیاز کنترل سرعت بسیار بالا هستند.
کل سیستم پیچیده تر، تجهیزات کنترل نیاز به هماهنگی بین موتورهای مختلف. سیستم چهار کنترل سروو موتور استفاده می کند، می تواند به طور کامل برآورده متقابل زمان واقعی داده ها. به منظور اطمینان حاصل شود که طرف مسیر بر اساس الگوریتم طرف خط، خط سیم نیاز به سرعت محاسبه می شود. استفاده کامل از عملکرد سیستم عامل داخلی سروو را محاسبه شده توسط خود، درایو ماشین طراحی سیستم کنترل خط موقعیت برای محاسبه زمان کل سیم سنتی تا حد زیادی حذف. و سپس ارسال دستورالعمل به دیسک اطمینان حاصل شود که خط خط به حداقل رساندن تأخیر از طریق کنترل کننده.
معمولا ماشین نقشه کشی است که همیشه برای استفاده طولانی مدت در طراحی قالب استفاده می شود، زمانی که دیوار قالب همیشه می خواهد سیم مختلف قوی فرسايش و اصطکاک، به دلیل آن کار معمولا برخی از ساییدگی و پارگی, معمولا در ورود مواد به علت تشکیل کوچک دندانه اگر وجود کابل جان حلقه شیار، شتاب و درنتیجه از قالب، اگر نه تعمیر موقع دست دادن همچنان افزایش یابد، و سپس تا حد زیادی مشکل تعمیر افزایش خواهد یافت، واژه های جدی را شیار حلقه d ترک eeper, کاملا شکسته شکسته قراضه.
برای جلوگیری از این وضعیت، اپراتور باید در کار روزانه تجربه خوب برای سیم طراحی دستگاه تجهیزات مجموعه از تعمیر و نگهداری روزمره استاندارد استاندارد بر اساس. هنگامی که قالب خفیف ساییدگی و پارگی, در جریان این عملیات به موقع، پرداخت می شود به طوری که الگو می تواند در کوتاه زمان به حالت اصلی پرداخت و خود سوراخ ترمیم اندازه تغییر زیادی ندارد.
هستند ماشین نقاشی برای نقاشی کار محصولات را می توان، به طور خاص زبان آن عمدتا بهار سیم سیم طناب فولادی طناب فولادی سیم وایر سیم آلومینیوم، prestressed سیم و شلنگ در علاوه بر این، آن نیز می تواند به جلو و سیم مورد استفاده و سیم سیم جوش.