صفحه اصلی > اخبار > محتوای
چگونه شما برخورد با طراحی ماشین آلات در تولید
Jul 18, 2017چگونه شما مقابله با ماشين آلات كشش سیم در تولید

ما نیاز به دانستن عوامل زیر:

1. مرگ نقاشی در تولید مستمر قطر مرگ نقاشی می کنند بزرگتر به دلیل سایش و پارگی طبیعی.

2. توجه به inconstant فعلی از بازپخت شبيه سازي فعلی در تولید جریان ناگهان بالا است و رشته شکسته توسط جریان قوی است که کشیده یا جهش در بازپخت شبيه سازي.

3. با توجه به مشکلات کیفیت میله های مختلف. در روند توليد مواد میله است کیفیت نقص بی نظمی، که این رشته جدا توسط انواع تنش های غیر قابل پیش بینی در تغییر شکل نقاشی کشیده شود. این وضعیت کمتر به احتمال زیاد به رخ می دهند که میله خوب است.

راه حل: ماشین کشش مدیوم با توجه به میله های مختلف طرح های مختلف تطبیق، که دائما به groping در تولید انتخاب شده اند. مثلا در تولید از تولید مفتول مسی 2.53 mm منفلمنت نیاز 8 سیم مرگ نقاشی کشیدن و تولید همان قطر بیرونی ماهیگیری، اگر استفاده از روش نورد قطب با توجه به نیاز در قالب یک تکه بیشتر از اتصالات مدل پل; قبل از تولید, به تولید مفتول مسی را به طور کامل خود را بررسی کنید، متوجه نقص کیفیت مفتول مسی در زمان بسته به شرایط مختلف باید به موقع فاز مقابله با یافتن و یا کاهش سرعت نقاشی یا ناقص کردن این پاراگراف.

همواره رعایت نقاشی بازپخت شبيه سازي در توليد برق فعلی عادی، ماشین های نقاشی به ویژه هنگامی که تنها با شروع, ویژه کنونی تغییر شبيه سازي با توجه به تغییرات در خط سرعت تنظیم اندازه توجه به است انّلنج فعلی نتیجه باعث بازپخت شبيه سازي کنونی به تدریج با افزایش سرعت سیم عملکرد نرمال تجهیزات اطمینان حاصل شود.

بر این باورند که تا در تولید واقعی امتیاز بالا نقاشی ماشین کیفیت بهره وری طراحی محصولات و تولید مفتول مس داشته باشد درجه متفاوت، می تواند بهتر و سریع تر برای کار بعدی ارائه روش تولید ضمانت های قوی.

اگر به دلیل پوشیدن و را نقاشی می میرند اندازه منطقه بزرگتر، پس مشکل به عنوان طولانی به عنوان معمولا توجه به محافظت در برابر بازرسی کامل کار می توانید به راحتی حل گاهی در فرایند تولید پدیده سیم شکسته رخ می دهند اغلب . همچنین ممکن است زیرا جریان پایدار است، آن مجبور به پرداخت توجه به فعلی بازپخت شبيه سازي پایدار است، این به طور مداوم در حال تولید به خصوص در اولین بار شروع به خصوص تغییر فعلی توجه به توجه به خواهد شد ، با توجه به خط به اندازه فعلی بازگشت سرعت تغییر تنظیم کنید. آخرین وضعیت به ندرت در فرایند تولید که تقریبا nonoccurrence، که کیفیت مواد میله است دیده می شود. این مشکل بعد از شروع تا آن هنگام خرید بسته درست است، مشکل خواهد شد.

قرقره ماشین نقشه کشی در روند طراحی سیم و درام درام جهت پیرامونی همراه طبل پیرامونی جهت وجود دارد هیچ سطح کشویی نسبی سطح تولید و درنتیجه اما لباس نسبتا کوچک است و حتی اگر در روند طراحی درام پارکینگ موقت پس از حلقه خواهد شد نه تحت تاثیر قرار، کار هنوز هم با توجه به مقدار خط محصول خود را به طور معمول، پس متعلق به نوع غیر خط integrable لغزش خشک نوع سیم مداوم ماشین نقشه کشی. مزایای ساختار ساده مناسب عملیات و تعمیر و نگهداری, مزیت های تولید هزینه کم، به سیم سرد، بنابراین ضریب در سیم خط فولاد محصول از برخی اطراف حلقه به ماندن به مدت طولانی ثابت شده است. اما بیش از حد از چرخ خط سیم خم فرکانس و آسان به درام محصول در روند طراحی معکوس امتداد محور آن می تواند تولید را اضافه کنید، بنابراین تنها مناسب برای طراحی کوچک و متوسط مشخصات کیفیت سیم, تاثیر می گذارد ، با کیفیت و قدرت به سیم و سیم فلزی دیگر.