صفحه اصلی > اخبار > محتوای
گرافیت مرگ غوطه ور در آنتی اکسیدان ها به گسترش استفاده از زمان
Sep 11, 2017

گرافیت مرگ غوطه ور در آنتی اکسیدان ها به گسترش استفاده از زمان
گرافیت مرگ غوطه ور در آنتی اکسیدان ها در سطح قالب به شکل فیلم های آنتی اکسیدان می تواند به گسترش استفاده از زمان به طور موثر. الکترونیکی متخلخل گرافیت مرگ، مرگ حرارت زا در گرافیت جوش و غيره از طریق اشباع آنتی اکسیدان بهبود مقاومت در برابر اکسیداسیون به طور موثر.
1 با توجه به اندازه گرافیت به غوطه ور شدن در اندازه مخزن آماده می میرند. فرو بردن مخزن را می توان با توجه به شرایط فعلی با انواع مواد ساخته شده است اما به اسید ضد خوردگی خوب آب بندی، نه نفوذ مایع با برخی سختی، دوام و مواد می تواند نیاز.
2، با توجه به اندازه نیازهای مخزن به اندازه مرگ گرافیت، نیز با کاهش در مقدار معینی از مرگ گرافیت به مایع ضد اکسیداسیون غوطه وری کلی مایع فرو بردن به مرگ گرافیت حدود 10 سانتی متر را پوشش غوطه ور.
3 در دمای اتاق و فشار اتمسفر تحت الکترونیکی sintered مرگ گرافیت به مرگ گرافیت impregnant خیس خوردن برای نیم ساعت یا بیشتر. اگر شما نیاز به بهبود اثر آنتی اکسیدانی، شما می توانید روش اشباع خلاء نفوذ بیشتر به گرافیت impregnant مرگ منافذ گرافیت می میرند. اشباع خلاء دستگاه وکیوم اشباع نیاز دارد.
4، مرگ آغشته به گرافیت متخلخل الکترونیکی، حرارت زا جوش گرافیت مرگ در یک جای خوب ساختمان، طبیعی خشک 2-3 روز یا بیشتر می تواند استفاده شود.
5 نیاز به مقابله با مقدار گرافیت مرد نسبتا کوچک است، شما می توانید از مسواک زدن روش پس نیازی به استفاده از حافظه، لازم نیست بسیاری از فروبردن در محلول مایع بریزید. که منافذ نفوذ مایع به طور کامل به مرد گرافیت تنها آنتی اکسیدان روتور گرافیت در سطح روتور گرافیت طور مساوی 2 تا 3 بار مسواک زدن توجه به هنگام مسواک کند تا آنجا که ممکن است، باید.
گرافیت مرگ روند اگر پردازش عملیات حرارتی مناسب، آن انواع نقص ها، منجر به عملکرد ضعیف از مرگ گرافیت تولید کند، زندگی کاهش می یابد. در حال حاضر، ما به دنبال تولید کنندگان گرافیت مرگ برای دیدن مرگ گرافیت عملیات حرارتی برای جلوگیری از نقص در اقدامات.
1. گرافیت سطح مرگ با لکه های نرم
گرافیت مرگ عملیات حرارتی پس از سطح نقطه نرم تحت تاثیر مقاومت سایش گرافیت می میرند گرافیت مرگ به زندگی خدمات را کاهش می دهد.
موارد احتیاط: قبل از اکسید زنگ در حفاظت مناسب از سطح مرگ گرافیت صنعتی کوره خلاء کوره های حمام نمک و اتمسفر محافظ کوره گرمایش استفاده کنید باید عملیات حرارتی گرافیت (1) مرد باید حذف شود. (2) گرافیت صنعتی مرگ پس از خنک کننده، باید انتخاب مناسب خنک کننده متوسط، بلند مدت استفاده از خنک کننده متوسط اغلب فیلتر شده، یا جایگزین به طور منظم.
2-گرافیت مرگ حرارتی قبل از سازمان ضعیف
گرافیت مرگ نهایی سازمان spheroidized ناهموار است توپ مناسب است، سازمان است شبکه روبان و scrapped کاربید های زنجیره ای که مرگ گرافیت پس از گردش آسان به ترک منجر به مرگ گرافیت را.
هشدارها: به طور کلی باید (1) براساس شرایط کاری از مرگ گرافیت تولید دسته ای و مواد خود را عملکرد چقرمگی، سعی کنید برای انتخاب مواد گرافیت مرگ فولاد با کیفیت خوب. (2) جهت بهبود روند جعل یا استفاده از عملیات حرارتی برای از بین بردن مواد اولیه در شبکه و زنجیره کاربید و یکنواختی کاربید غیر عادی. (3) نمی تواند جداسازی محصولات کاربید جدی فولاد پر کربن گرافیت مرگ حرارتي محلول جامد باشد می تواند. (4) کوره معقول به اطمینان حاصل شود که کوره قالب دماي یکنواختی.
3. گرافیت مرگ پس از عمليات حرارتي بافت ضخیم
پس از سازمان درشت، گرافیت صنعتی مرگ به طور جدی تحت تاثیر خواص مکانیکی از مرگ گرافیت، استفاده از مرگ گرافیت را شکسته، تاثیر جدی بر زندگی مرگ گرافیت.
موارد احتیاط: فولاد (1) شدت قبل از ذخیره سازی برای جلوگیری از سردرگمی فولاد باید بررسی می شود. (2) گرافیت صنعتی مرگ قبل از حق جعل و بازپخت شبيه سازي spheroidizing برای اطمینان از بافت spheroidized خوب باید انجام. (3) توسعه صحیح از گرافیت صنعتی مشخصات فرایند مرگ سخت کنترل عمليات حرارتي دما و حرارت و زمان برگزاری. (4) گرافیت مرگ در کوره باید با الکترود و یا حرارت عنصر به حفظ فاصله مناسب گرم.
4 مرگ-گرافیت تولید نرم افزار عمليات حرارتي
گرافیت مرگ در عمليات حرارتي پس از ترک فرآیند حرارتی گرافیت مرگ بزرگترین نقص را پردازش خوب مردن گرافیت قراضه که باعث ضرر و زیان بزرگ تولید و اقتصاد.
موارد احتیاط: (1) دقیق کنترل کیفیت ذاتی مرد گرافیت خام. (2) به منظور بهبود آهنگری و بازپخت شبيه سازي روند, حذف رتیکولار, روبان, کاربید های زنجیره ای برای بهبود يكنواختي spheroidal بافت spheroidizing. (3) شکل گرافیت مجموعه مرگ آزبست استفاده می شود باید پلاگین سوراخ رزوه، بست لوله بخش های خطرناک و دیواره نازک و استفاده از درجه بندی صنعتی یا عمليات حرارتي هم دما. (4) تعمیر یا نوسازی می میرد گرافیت نیاز به نرم شده باشد و یا معتدل دمای بالا. (5) شدت quenching دما و زمان برای جلوگیری از مرگ گرافیت حد و بیش از سوزش کنترل باید. (6) گرافیت صنعتی مرگ باید شود موقع معتدل، نگه داشتن زمان به کامل، پر آلیاژی پیچیده گرافیت مرگ باید خو باشد 2 - 3 بار.