صفحه اصلی > اخبار > محتوای
جزئیات آماده فرجنجس باید به یاد داشت
Jul 18, 2017جزئیات آماده فرجنجس باید به یاد داشت

به طور کلی روش های مختلف فرجنجس پردازش های مختلف با طولانی ترین داغ مرگ فرجنجس روند است. آنچه که باید در انتخاب مواد برای فرجنجس متوجه شده است؟ ببینیم! مواد کربن فولاد و آلیاژ فولاد پس از آلومینیوم و منیزیم و مس و تیتانیم و آلیاژهای آن به طور عمده.

اول، آنچه ما نیاز به دانستن است که مواد اولیه نوار، شمش، پودر و فلز مذاب است. تغییر شکل منطقه مقطعی در فلز نسبت فرجنجس نامیده می شود. انتخاب صحیح فرجنجس نسبت معقول را گرم کردن زمان عایق حرارتی و درجه حرارت مناسب دما فرجنجس و نهایی فرجنجس دمای تغییر شکل مناسب میزان تغییر شکل را بهبود کیفیت محصول و کاهش هزینه.

فرجنجس سطح کوچک و متوسط عمومی دایره یا مربع نوار خالی است. نوار سازمان و خواص مکانیکی خوب، دقیق شکل و اندازه یکنواخت ذرات با کیفیت خوب، آسان به سازماندهی تولید انبوه سطح. تا زمانی که حرارت شرايط دما و تغییر شکل درستی کنترل شده، خواص عالی فرجنجس می تواند بدون تغییر شکل بزرگ فرجنجس جعلی.

در توسعه سریع توسعه آن درایو مستقیم فشار هیدرولیک مرگ فرجنجس به جای قدیمی رایگان فرجنجس کمپرسور مشکل است که ما آینده صنعت فرجنجس بزرگ باید حل است. به منظور بهبود عملکرد فرجنجس ما باید معرفی و یا ترکیب با طراحی خارجی مشترک برای سرعت بخشیدن به عملیات فرمان هیدرولیک و سیستم عامل داخلی رایگان فرجنجس پرس هیدرولیک. نیاز برای سرعت بخشیدن به توسعه تجهیزات خط تولید فرجنجس: فرجنجس است نه یک فرآیند جدا شده، به منظور بهبود بهره وری تولید، کاهش هزینه ها، تلاش برای توسعه فرجنجس تجهیزات جانبی از قبیل فرجنجس اتوماسیون فرجنجس سیستم ربات و به سرعت در حال تغییر قالب تجهیزات بارگذاری سیستم، و غیره.

در همان زمان، ما همچنین می خواهیم به یادگیری فرجنجس فن آوري تست غیرمخرب, سیستم خودکار سریع چند نقطه test, کنترل سیستم توسعه فرآیند و تکنولوژی توسعه. القایی فرکانس متوسط تجهیزات گرمایش: تجهیزات هستند نیاز به قدرت بزرگ پایدار و قابل اعتماد عملکرد دوام بالا، متوسط فرکانس منبع سرصفحه برای فرکانس متوسط کوره و دمای کنترل حرارت آتشدان نوار است دقیق و قابل اعتماد، دو بخش فرکانس متوسط آتشدان در اتمسفر محافظ. در هر صورت داخلی تجهیزات فرجنجس بیشتر تنوع، گسترش باید رده به خصوص کارآمد فرجنجس اتوماتیک. ما باید تلاش های ما به طور مستقل و از طریق معرفی سرمایه گذاری مشترک، تولید و تحقق اساسی نوسازی و دوران فرجنجس تجهیزات در چین از 10 تا 20 سال ادامه خواهد داد.

حفره های متعارف پلاگین معمولا برای افزودن مس کربن بلاک و صفحات آهن استفاده می شود. روش نسبتا عملی برای جرم کم عمق سوراخ, اما اگر فاصله بیش از حد بزرگ است یا چی سوراخ بشقاب های سنگین استفاده می شود، وضعیت از این روش استفاده می شود. جوش دشوار است.

جوشکاری با کیفیت تضمین شده نیست. مشکل از شرایط فنی سوراخ اتصال جوش است. میله های رزوه نصب سوراخ. معایب این روش: محدودیت های فضای میدان مغناطیسی قوی از قوس جوشکاری و کشش سطحی، ضخامت سوکت. تاثیر گرانش سرباره از سطح فلز مذاب جدا است. سرباره برای روشن شدن آسان است. سرباره سوراخ هوا فیوژن خوب پایین شکل گرفته و ناقص فیوژن و نقص مضر دیگر. از اگر چه نقص غیر قابل اجتناب در پلاگین سوراخ سنتی فرایند جوشکاری هیچ راه عملی دیگری را تحت شرايط موجود توليد وجود دارد. پلاگین های سنتی روش جوشکاری و بهینه سازی نیاز به بهبود یافته است.