صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تعمیر و نگهداری روزانه از عناصر دستگاه ریخته گری مداوم
Jul 31, 2017

تعمیر و نگهداری روزانه از عناصر دستگاه ریخته گری مداوم
هنگامی که ما با استفاده از دستگاه ریخته گری مداوم به حفظ آن لازم است. اول، ما همیشه اندازه اندازه محصول به پایان رسید. بررسی کنید که آیا اندازه در راستای استاندارد است. اگر اندازه بزرگتر شود، مرگ کاستور برای پوشیدن بازرسی و اگر واقع پوشیده است، آن باید تعویض می شود تا اطمینان حاصل شود که محصول نهایی واجد شرایط است. پس از بازرسی منظم جعبه نقاشی عمدتا به مقدار پودر نقاشی نیست کافی است، اگر به اندازه کافی از این پدیده وجود ندارد است رعایت کیفیت سیم تاثیر بر روی سطح داشته باشد.
آیا عملکرد طبیعی مداوم ریخته گری ماشین، طول عمر دستگاه ریخته گری مداوم این تنها کیفیت فرایند تولید و رابطه بین هستند نگهداری روزانه نیز تفکیک ناپذیر است. برای دستگاه ریخته گری مداوم نگهداری روزانه، جایگزینی قطعات و روغن کاری شده بسیار مهم نادیده گرفته می شود زیرا دستگاه ریخته گری مداوم در روند کار نیست، وجود خواهد داشت پدیده پوسته پوسته کردن و خاموش بنابراین نیاز به خاکستری مکرر موضع را تمیز تا اطمینان حاصل شود در حال اجرا صاف از قطعات اکسیداسیون اگر پوست تمیز است آن به طور مستقیم بلبرینگ و رولر, را وارد کنید. در کل کاستور محل مرگ نقاشی بسیار مهم است و تنها استفاده از قالب استاندارد به منظور پردازش و تولید استاندارد محصول به پایان رسید، اما همچنین نیاز به طور منظم بازرسی قطر سیم نقاشی را برای اطمینان از پردازش از سیم محصولات محصولات واجد شرایط هستند.
دستگاه مکانیکی است که می تواند سرعت خطی بسیار دقیق و صاف ستوده است و کاستور یکی از چنین دستگاه هایی است که سیستم بسیار خواستار برای کنترل سرعت است.
کل سیستم پیچیده تر، تجهیزات کنترل نیاز به هماهنگی بین موتورهای مختلف. سیستم چهار کنترل سروو موتور استفاده می کند، می تواند به طور کامل برآورده متقابل داده های زمان واقعی. به منظور اطمینان حاصل شود که طرف مسیر بر اساس الگوریتم طرف خط، خط سیم نیاز به سرعت محاسبه می شود. استفاده کامل از تابع سیستم عامل داخلی سرو را با خود، درایو محاسبه تا حد زیادی حذف موقعیت خط سیستم کنترل سنتی کاستور برای محاسبه مجموع مدت زمان. و سپس ارسال دستورالعمل به دیسک اطمینان حاصل شود که خط خط به حداقل رساندن تأخیر از طریق کنترل کننده.
دستگاه ریخته گری مداوم می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای 100.000 دلار شما می توانید خرید اما در حال حاضر بسیاری از نقاشی ماشین تامین هزینه های تولید کنندگان سیم صرف $ 340,000 از خارج از کشور برای خرید کاستور سبز. حالا به نظر می رسد به صرفه جویی در انرژی آگاهی، بیشتر و بیشتر محیط زیست حفاظت، حفاظت از انرژی و حفاظت از محیط زیست تبدیل شده است مطلق، مسئولیت اجتماعی و توسعه کسب و کار نه تنها در مقابل انرژی باید نگاه و حفاظت از محیط زیست نیز از مزایای ایجاد کنید. این قابل فهم است اگر شما استفاده از پیچ ماشین معمولی سیاه قلم که نزدیک به نیم کیلوگرم رنگ در ماه مصرف. عنصر اصلی نقاشی پودر آهک، آهک در معرض گرد و غبار و نوع جدیدی از ماشین آلات برای نقاشی می تواند بدون کشیدن پودر تولید. پول طراحی برای صرفه جویی در هزینه و کاهش گرد و غبار آلودگی چرا این کار را. تولید پیچ آب نیاز دارد هر ماه تمیز کردن محصولات تولید مقادیر زیادی از فاضلاب صنعتی، فاضلاب حاوی مواد شیمیایی مانند اسیدهای بازها و فلزات اگر هیچ تولید گازهای گلخانه ای می تواند باعث آلودگی های جدی به محیط زیست. پس به برکه درمان فاضلاب کوچک و بزرگ، تجهیزات درمان و فاضلاب چگونه به مقابله با فاضلاب به آب و سپس قرار دادن به بهبود خط تولید راه اندازی فیلتر کردن ناخالصی ها در تصفیه فاضلاب، بسته بندی و فروش شرکت بازیافت بازیافت. ترکیب اشیاء بالا و امکانات وجود نمونه های بسیاری از این اقدامات در محیط های اجتماعی مطلوب هستند.