صفحه اصلی > اخبار > محتوای
ویژگی های الکتریکی غلتکی و نگهداری موتور الکتریکی غلتکی
Oct 20, 2017

ویژگی های غلتکی برقی و الکتریکی غلتکی موتور تعمیر و نگهداری
(1) فرایند تولید باید با توجه به ماهیت مواد موقع تمیز کردن به منظور نگه داشتن قطعات نقاله تمیز منتقل شود.
(2) غلتک برق توهین یک سال به جای نفت پديده نشت در بر داشت، باید ابزار بسته بندی های جایگزین مهر و موم روغن سایش.
(3) تحت شرایط عادی، غلطک برق تعمیر هر سال. شرح: از طریق غلتک در سمت چپ پوشش در سوراخ نفت به غلتک تخلیه روغن پاک.
غیر از صفحه ویژگی نوار نقاله غلتکی:
نوار نقاله غلتکی 1، برای همه نوع از جعبه و کیسه های و سینی و دیگر نقاط تحویل مواد فله موارد کوچک یا موارد نامنظم روی سینی یا تحویل جعبه تحویل داده شود.
2، نقاله غلتکی می تواند ارائه یک قطعه بزرگ از مواد وزن یا بار تاثیر بیشتری داشته.
3 ساختار در شکل رولر نقاله رانده شده توسط درایو غلتکی و غلتک خط با توجه به طرح را می توان تقسیم قدرت به خط افقی نقاله غلتکی، می توان به تقسیم های مختلف شیب نقاله غلتکی و تبدیل خط غلتک. بلکه با توجه به مشتری الزامات طراحی خاص به نیازهای مختلف مشتریان مختلف.
4 قدرت غلتک بین انتقال آسان را می توان استفاده متشکل از سیستم تحویل تدارکات پیچیده برای طیف وسیعی از نیازهای فرایند تکمیل خطوط متعدد غلتک و سایر تجهیزات حمل و نقل یا هواپیما.
طول غلتک را انتخاب کنید: عرض های مختلف کالا باید برای عرض غلتک تحت شرایط عادی، "حمل و نقل + 50mm" انتخاب شده باشد.
غلتک دیوار ضخامت و شفت قطر انتخاب: محاسبه وزن مواد حمل و نقل به طور مساوی توزیع شده به مخاطب غلتکی بار مورد نیاز هر غلتک غلتک دیوار ضخامت و شفت قطر تعیین.
جنس غلطک و سطح: با توجه به محیط مختلف حمل و نقل تعيين غلتکی مورد استفاده با مواد و درمان به سطح (کربن فولاد گالوانيزه فولاد ضد زنگ سیاه یا پلاستیک).
را انتخاب کنید نصب غلتکی: با توجه به شرایط خاص کلی نوار نقاله غلتکی نصب را انتخاب کنید: بهار مطبوعات نوع محور داخلی محور اتحاد کاملا مسطح، سوراخ پین و غيره.
مردانه مخروطی عرض رول و نوک تیز را بسته به اندازه محموله و شعاع چرخش متفاوت است.
در امروز توسعه سریع علم و تکنولوژی امروز، تا حد زیادی بهبود استانداردهای زندگی مردم، ظرفیت اقتصادی افزایش یافته است، دستیابی به مواد تاکید بیشتری بر کیفیت محصول. با استقرار بیشتر و بیشتر صنعتی تولید کنندگان بازار رقابت اقتصاد تشدید، که نیاز به شرکت های تولید داخلی سیستم نقاله غلتکی برای بیشتر بهبود کیفیت, تولید سریع، به منظور بهبود به سرعت توقیف تعداد زیادی از منابع بازار مشتری.
تولید خط انتقال برای بهینه سازی تولید عناصر مختلف اصلاحات سیستماتیک که شامل خط توليد در تجهیزات نوار نقاله غلتکی سبزی بهبود یافته. بسیاری از شرکت ها در مدیریت تولید مثل کپی موفق به تجربه شرکت به مدل های تولید خود را تا آن شرکت در یک دوره نسبتا کوتاه از زمان به دست آوردن رشد موثر. آنها مانند بسیاری از شرکت های بودجه برای خرید بزرگ مقیاس واردات ماشین آلات نقاله غلتکی سبزیجات اما نتیجه یافت برای کسب و کار خود را لزوما قابل استفاده است. بنابراین، کاربر در تولید خطوط انتقال به بهبود زمان، ما باید به درایو گیاهی چند ساله تولید ماشین آلات نقاله غلتکی انتخاب و طوری که آنها می توانند شما را به خط تولید کمک فروش تجربه تولید کنندگان انباشته برنامه ریزی و طراحی باید مناسب تر باشد. در همان زمان انتخاب نقاله سبزیجات با تعداد گواهی سبزی نقاله غلتکی تولید کنندگان چنین گیاهی غلتک نقاله مکانیکی عملکرد با بقیه مطمئن نسبتا امن و قابل اعتماد است. علاوه بر این، کاربر باید در نظر که آیا تولید کننده سبزی غلتک ماندگار و موثر خدمات پس از فروش ارائه می کنند.