صفحه اصلی > اخبار > محتوای
علل ترک در گرافیت پردازش می میرند
Jul 18, 2017علل ترک در پردازش مرگ گرافیت

گرافیت مرد می تواند به روند مرگ گرافیت استفاده می شود. به طور جدی می تواند خواص مکانیکی از گرافیت مرگ اثر خواهد گذاشت. مرگ گرافیت هنگامی که شکسته خواهد شد استفاده می شود، که به طور جدی تحت تاثیر زندگی گرافیت می میرند. پس چه چیز باعث مرگ گرافیت سخت و نرم افزار بیایید نگاهی به الکترونیکی sintering مرگ گرافیت سازندگان.

(1) فولاد گرافیت مرگ اشتباه است و فولاد واقعی عمليات حرارتي دما بسیار پایین تر از دمای quenching مواد مرد گرافیت (مانند فولاد GCr15 به عنوان فولاد 3Cr2W8V) است.

(2) قبل از فولاد جان گرافیت فرو نشستن است spherification درست نیست انجام می شود و spheroidization خوب است.

(3) گرافیت مرگ عمليات حرارتي دما و حرارت بیش از حد بالا است یا زمان حفظ حرارت بیش از حد طولانی است.

(4) جان گرافیت نادرست در کوره قرار داده شده است و در معرض گرمای بیش از حد در منطقه در نزدیکی الکترود یا حرارت عنصر است.

(5) در گرافیت مرگ با تغییر مقطع بزرگتر، پارامترهای حرارت فرایند گردش نادرست انتخاب شده، و می تواند بر افروختن در برش هاي نازك و گوشه های تیز.

این علت سخت شدن از مرگ گرافیت است. امیدوارم که شما می تواند کمک به ما را مرگ گرافیت. Jie چنگ گرافیت حرفه ای برای تولید انواع گرافیت و گرافیت می میرند از جمله الکترونیکی تف جوشی گرافیت می میرند، گرافیتی برای ریخته گری مداوم قالب خیساندن مرگ گرافیت و الماس گرافیت محصولات قالب مانند برتر عملکرد مشتریان در پشت آنها. خوش آمدید برای پرس و جو در صورت لزوم.

تمیز کردن گرافیت مرگ فرایند کلیدی در نگهداری و تعمیر و نگهداری از مرگ گرافیت می باشد. چون قالب گرافیت تولید توسعه بسیار سریعتر از سرعت قالب گرافیت تمیز کردن بلافاصله پس از تمیز کردن سریع و آماده برای تولید بعدی سرعت و مرگ گرافیت، این برگ گرافیت مرگ زمانی بسیار محدود است. بعد، بیایید نگاهی به در مرگ گرافیت ملاحظات را تمیز کردن.

یادداشت ها برای تمیز کردن از مرگ گرافیت:

سیستماتیک نگهداری گرافیت مرگ بر تداوم نیازمندی تعمیر و نگهداری و تعمیر و نگهداری عملیات است. به منظور رسیدن به هدف "مقرون به صرفه" پاک گرافیت مرگ توجه به باید: گرافیت دقیق مرگ تمیز کردن طرح را. تمیز کردن قسمتهای مختلف گرافیت می میرند، مانند تمیز کردن داخلی مطبوعات، پاک کردن امتداد لبه، منظم تمیز کردن و تمیز کردن قطعات اصلی روش تمیز کردن عملیات نیز متفاوت است.

در گرافیت مرگ می چرخه و پس از سایش پوشش، نشانگر مرگ گرافیت در دریچه ها و دریچه مانده منطقه محتوا پس ظاهر test، پیگیری و پرسنل فنی می تواند از طریق بازرسی بصری تعیین تمیز کردن مرگ گرافیت روش و فرکانس. بنابراین، بسیار مهم است بدانید که چرخه مرگ گرافیت بهره برداری ایمن و بایگانی مقدار انباشته و سایش از مرگ گرافیت است.

مرگ گرافیت چرخه عملیاتی خاصی است و تمام قالب های گرافیت باید همراه با روش نگهداری مربوط و نگهداری چرخه اسناد. به طور کلی وضعیت عملیات سطح روغن داخلی و دنده کشویی بلوک، محور داخلی پین و پوشش محور و دیگر قطعات متحرک کلید برای اطمینان از ثبات تولید است. دیگر عوامل تولید عبارتند از: آلودگی یا انسداد خط بار گیری کشتی و واتر جت آب آشامیدنی، نشت نشت چند برابر زنگ زدگی و خوردگی ناشی از نشت آب و یا مهر و موم پایان.