صفحه اصلی > اخبار > محتوای
نقاشی ماشین نگهداری قالب را نادیده می تواند
Aug 18, 2017

نقاشی ماشین تعمیر و نگهداری قالب را نادیده می تواند
معمولا ماشین نقشه کشی است که همیشه برای استفاده طولانی مدت در طراحی قالب استفاده می شود، زمانی که دیوار قالب همیشه می خواهد سیم مختلف قوی فرسايش و اصطکاک، به دلیل فعالیت خود معمولا برخی از ساییدگی و پارگی, معمولا در مواد به محل که در آن شکل گیری کوچک دندانه اگر وجود کابل جان حلقه شیار, شتاب و درنتیجه از قالب، اگر نه موقع تعمیر، دست دادن به افزایش خود ادامه خواهد داد و پس از آن تا حد زیادی مشکل تعمیر افزایش خواهد یافت، واژه های جدی را رین g شیار عمیق تر ترک کاملا شکسته شکسته قراضه.
برای جلوگیری از این وضعیت، اپراتور باید بر روی کار روزانه تجربه خوب برای سیم طراحی دستگاه تجهیزات، مجموعه ای از استانداردهای تعمیر و نگهداری روزمره بر اساس. هنگامی که قالب سایش اندکی در جریان این عملیات به موقع، پرداخت می شود به طوری که الگو می تواند در مدت کوتاهی به حالت اصلی پرداخت و خود سوراخ ترمیم اندازه تغییر زیادی ندارد.
دستگاه مکانیکی است که می تواند سرعت خطی بسیار دقیق و صاف ستوده است و ماشین نقاشی یکی از چنین دستگاه هایی است که سیستم بسیار خواستار برای کنترل سرعت است.
ماشین کشش، تجهیزات پردازش معمول است که ترکیبی از بسیاری از قطعات ظريف با پیشرفت فنی و بهبود عملکرد، طراحی ماشین برای زمینه نیز دائما در حال گسترش است. به دست آوردن یک اثر نقاشی خوب فرایند تولید باید به کنترل رابطه آن با متغیر خالی است که حاوی محتوای خاص?
اگر رابطه فرایند نقاشی و متغیر کنترل به عنوان پایه ماشین نقشه کشی را می توان به دو نوع کنترل نوع تقسیم شده است، یکی را کنترل مستقیم شاخص، کنترل فهرست غیر مستقیم وجود دارد. کنترل شاخص مستقيم اصطلاح اشاره به متغیر کنترل خود نیاز به کنترل شاخص روند; اما در واقع به دلیل محدودیت های مختلف نمی توان به طور مستقیم بدست آمده، تنها مستقیم کنترل.
مهم نیست که طرف، را تاثیر مستقیم در عملیات ماشین نقاشی بنابراین ارتباط مهم بین آنها فراتر از شک است. به عنوان کاربر از ما ما نیز باید از این آگاه و تقویت تمرکز ما در این.
برای سیم طراحی ماشین ضروری ترین نیاز به تبدیل تکنولوژی صرفه جویی در انرژی خود البته به جهت تغییر، تغییر است. در اثر عملکرد مکانیکی سیم طراحی ماشین خود را بر اساس اجرای بسیاری از تحول فن آوری است، اما من نمی دانم چگونه موثر است؟
در حال حاضر راه اندازی بازار سیم طراحی ماشین مصرف کمی بزرگ است پس نیاز به صرفه جویی در انرژی فن آوری مربوطه مورد استفاده قرار گیرد، پس از تلاش واقعی در بر داشت که بزرگترین ویژگی سیم طراحی ماشین این است که ذخیره قدرت در 55%; و تا حد زیادی بهبود تامین قدرت ترانسفورماتور درجه، تجهیزات تولید بیشتر را نصب کنید.
دوم، سرعت سیم طراحی ماشین به سرعت گرم هم موثر است بهبود یافته است، می تواند تحت شرایط مشابه خارج از تولید ابریشم، تا حد زیادی افزایش 3-4 کشیده. علاوه بر این، گیاه نیز کاهش می یابد هزینه هزینه های خنک کننده، محیط سایت تولید را بهبود می بخشد.
طراحی دستگاه به طور گسترده ای در کاربرد های صنعتی و تجهیزات مکانیکی در عملیات واقعی فرایند استفاده می شود، بنابراین سیم طراحی ماشین باید برای مقابله با هدف کاربران مختلف برای خط الزامات مختلف، هستند. پس درباره این دانش به توضیح شما می تواند کمک به ما در درک بهتر سیم طراحی ماشین است.
اول این است که در درمان الگوی برف طوری بیشتر ماشین نقاشی را انتخاب کنید زیرا روند درجه دشواری، که به طور کلی برای لوله جانبی است. اما همچنین در سرعت دستگاه فرکانس و غيره به رنگ مفاد نوسان، در غیر این صورت خط آسان کردن نیاز است; علاوه بر این، انتخاب آسیاب مواد نیز بسیار مهم است به طور مستقیم تاثیر الگوی برف بصری و اثر در حال حاضر به عنوان مثال، با نقاشی نایلون یا چرخ تسمه تر احساس.