صفحه اصلی > اخبار > محتوای
تجزیه و تحلیل رابطه بین سرعت رسم و طراحی نیروی ماشین نقاشی
Jul 31, 2017

تجزیه و تحلیل رابطه بین سرعت طراحی و نیروی طراحی ماشین نقاشی
تمرین به ما می گوید که ماشین نقاشی، سرعت و طراحی کشش را نمی توان در یک زمان بهبود داد، در بهبود سرعت عملیاتی تجهیزات، نیروی کششی کاهش می یابد. چرا چنین دولتی وجود دارد؟ Xiao Bian برای همه برای تجزیه و تحلیل دلایل.
برای گفتن ریشه کلمات، به دلیل سرعت ماشین نقاشی در همان زمان، شرایط روانکاری آن بهبود یافته است، در نتیجه کاهش ضریب اصطکاک، بنابراین برای غلبه بر اصطکاک خارجی و تغییر شکل اضافی برش مورد نیاز نیرو نیز کاهش می یابد، که Drawing Force نیز کاهش می یابد. در واقع، این روش یا خوب، حداقل سیستم ایمنی ماشین طراحی، به مقدار زیادی بهبود خواهد یافت.
اما سرعت نقاشی ماشین نقاشی نمی تواند بیش از حد بالا باشد، در غیر این صورت دستگاه شروع می شود لحظه ای که سیم راحت می شود خاموش شود، حتی اگر شما می خواهید از ماشین نقاشی با سرعت بالا استفاده کنید، همچنین باید توجه داشته باشید که کنترل سرعت مناسب را پیکربندی کنید دستگاه و اطمینان از عملیات از شتاب ثابت برای اطمینان از اینکه عملیات طراحی را می توان به طور معمول انجام شده است.
هنگامی که شیء لرزش زمانی که یک صدا وجود دارد، اگر صدا بر استراحت ما تاثیر می گذارد و کار می کند سر و صدا نامیده می شود. در حقیقت، زمانی که تولید صنعتی یا حمل و نقل، سر و صدایی ایجاد می شود که در واقع یک نوع آلودگی است. هنگامی که ما ماشین سیم قرعه کشی را در نقاشی کار می کنیم، سر و صدا تولید می کند بسیار بزرگ است، به طوری که سلامت اپراتور نیز تاثیر زیادی دارد. هنگامی که چرخ دنده در حال حرکت است، نویز دندانه ای ظاهر می شود، او بزرگترین منبع سر و صدای ماشین سیم قرعه کشی، سطح مش یا دنده ها زمانی که آنها در مونتاژ هستند اگر یک شکاف بسیار گسترده وجود دارد و پس از آن امکان پذیر است اجازه دهید آنها در زمان انتقال سر و صدا زیادی وجود دارد. ما باید چرخ دنده خود را به شکاف تنظیم، به طوری که اطمینان حاصل شود که روغن دنده خود را.
طراحی ماشین بشکه در نیاز به حرارت، استفاده از حلقه حرارت برای گرم کردن است، به این ترتیب کاملا قدرت، روند حرارت این است: حلقه حرارت اول نیاز به تب اول خود را، و سپس انتقال حرارت به بشکه ماشین کشش، و سپس در فرایند انتقال حرارت به ناچار بخشی از گرما را از دست خواهد داد، اتلاف گرما واقعا زباله انرژی است.
علاوه بر این، چون سطح بیرونی حلقه گرمابه حتما با هوا ارتباط برقرار می شود، این بخشی از گرما است که در هوا هدر می رود، که برابر با زباله های الکتریکی است این بخشی از حلقه گرم، از بین رفتن تقریبا 40 درصد برق، به منظور اجتناب از این وضعیت، ما می توانیم از یک محصول به نام بخاری الکترومغناطیسی استفاده کنیم، تا زمانی که سطح ماشین نقاشی در یک لایه از عایق پنبه پیچیده شود، به علاوه A لایه الکترومغناطیسی حرارت کویل، قدرت، کویل الکترومغناطیسی القای الکترومغناطیسی ظاهر می شود، بشکه به طور خودکار حرارت، به علت وجود الیاف درجه حرارت پنبه به هوا نمی رسد، قدرت ذخیره شده است، در مقایسه با حلقه گرمایش، گرمکن الکترومغناطیسی می تواند صرفه جویی در حداقل 30 درصد بیشتر برق، بسیار صرفه جویی و مقرون به صرفه، سرعت گرما و بسیار ایده آل، در حال حاضر بهترین شریک ماشین نقاشی است.
اهمیت ماشین نقاشی در فرایند تولید مجدد نباید مجددا تأکید شود، بلکه استفاده از بازرسی قبل از آنکه چیزهایی که تاکید دوباره برداشته شود، باعث افزایش احساسات مردم در این زمینه شود که می تواند میزان شکست را کاهش دهد از ماشین نقاشی
یکی از محتویات زمین را بررسی کنید، اطمینان حاصل کنید که تجهیزات الکتریکی سیم تولید کننده سیم دارای پایه خوبی در مورد مورد استفاده برای جلوگیری از حادثه شوک الکتریکی است. به همراه روان کننده ها، علاوه بر به موقع برای کمک به کاهش سایش و قطعات ماشین نقاشی ماشین. در طول عملیات آن، کارکنان را به راحتی لمس چرخ دست، دسته و دکمه های برق، به منظور جلوگیری از تصادفات ممنوع است؛ و جدول مجاز به قرار دادن ابزارها و اشیاء دیگر نیست، به طوری که به استفاده از دستگاه تاثیر نمی گذارد.
هنگامی که چرخ را شروع می کنید، هیچ کس نمی تواند در مقابل چرخ ایستاده باشد، در غیر این صورت ممکن است تصادفات رخ دهد. علاوه بر این، ماشین ابزار تنظیم شده توسط سپر چرخ، پوشش حفاظتی کمربند و سایر وسایل ایمنی باید ناقص و آزاد باشد.