نگهداری و اصلاح نورد سرد به اصول
Jan 07, 2017

اگر خطا در استفاده از خط نورد سرد رخ می دهد، منجر به دستگاه درست کار نمی کند و سپس مشتری نگهداری در هواپیما انجام خواهد داد. آسیاب کار نگهداری نباید کورکورانه و نكنید مطابق با اصول خاص باید انجام. تعمیر و نگهداری ماشین باید با توجه به اصول آن انجام شده است؟ Jindi، gongyi متالوژی تجهیزات شرکت محدود برای شما توضیح اصول نگهداری خط نورد سرد.
آسیاب نگهداری کار به سادگی از طریق کار فنی خود را برای حل مشکلات فنی خاص نیست اما نیاز به دسته بندی های مختلف از پرسنل حرفه ای و فنی برای حل برخی از مشکلات و بهترین شیوه های مقرون به صرفه ترین راه برای حل و فصل آن. اصول نگهداری آسیاب باید تضمین شده از طریق استفاده از آسیاب ماشین آلات مورد نیاز و الزامات استاندارد برای قابلیت اطمینان، دوام و حداقل نیروی انسانی و منابع مادی و زمان کوتاه تر برای دستیابی به این نیاز باید. آسیاب نگهداری باید در تلاش برای کاهش هزینه های چرخه حیات مکانیک ورودی در عملیات نورد سرد استفاده مناسب از تجهیزات فنی و بهبود بهره وری کار تعمیر و نگهداری. اقدام از واقعیت برای شرایط مختلف تولید با استفاده از روش های مختلف تعمیر. براساس تعمیر و نگهداری منظم, اجرای وضعیت مراقبت بهبود کیفیت خدمات و بهره وری.
سطح مهارت کارکنان آسیاب باید تقویت شود. که به تعمیر و نگهداری ماشین آلات نورد است، بنابراین در اصل نگهداری مکانیکی عمدتا در عوامل انسانی هر کار انجام شده، تحت پوشش است مرد اول اطراف تعمیر ماشین آلات، بهبود peopleand #39; s به طور کلی کیفیت است اصلی از طریق برنامه های آموزش عملی که دیدار با الزامات نگهداری های صنعتی با کیفیت پرسنل تعمیر و نگهداری و تعمیر و نگهداری مهارت.