فولاد آستین برای آلومینیوم نورد نوارها پهن

1. محدوده کاربرد و طبقه بندی 1-1.Scope از استفاده آنها خواهد شد برای پیچنده چپ و راست نوار آلومینیوم آسیاب نورد 1/2 استفاده می شود. حجم: به عنوان رسم 01/03 شرایط .Usage به عنوان مورد نیاز مشتری 2. معیار مربوط به پروژه آزمایشی 2-1. سختی بازرسی سه نقطه بازرسی: ...

شرح


1. محدوده کاربرد و طبقه بندی

1-1.Scope از طریقه استفاده

آنها خواهد شد برای پیچنده سمت چپ و راست از آلومینیوم آسیاب نوار نورد استفاده می

1-2. حجم: به عنوان نقاشی

1-3 شرایط .Usage

عنوان مورد نیاز مشتری

2. معیار پروژه خلبان

2-1. سختی بازرسی

سه نقطه بازرسی: با استفاده از "سختی سنج" بازرسی دستگاه انجام در هر دو و وسط آستین، و جمع آوری داده ها را برای سه بار از هر نقطه تست و مقایسه آنها با تئو مجدد ارزش بهکمک، و سپس تعیین اگر آن را واجد شرایط است یا نه.

2-2. بازرسی اندازه

با استفاده از فولاد نوار اندازه گیری، بررسی قطر خارج و طول، جمع آوری داده ها و به طور متوسط در مقایسه با ارزش therotical.                   

قطر داخلی خواهد شد با استفاده از داخل میکرومتر چک، و داده خواهد شد برای سه بار از هر نقطه تست های جمع آوری و مقایسه آنها با ارزش therotical، دقت خواندن خواهد بود یک دهم.

3. شرایط لازم و تضمین کیفیت

مواد: آلیاژ فولاد جعلی

  زبری: به عنوان مورد نیاز

خواص مکانیکی: به عنوان مورد نیاز

وقتی که چپ / راست پیچنده ایجاد تنش، باید بدون تغییر شکل، پارگی، درونی قدرت یا کمتر / بیرونی و سایش که منجر به لغزش باشد.

کننده باید نقاشی ساخت قبل از شروع فرایند تولید را ارسال کنید، بعد از ما آن را بررسی کنید، فرایند تولید می تواند یک شروع است. (3 نسخه: 1 کپی برای بازگشت، دو نسخه برای نگهداری)

4. بسته بندی و حمل و نقل

4- 1. بسته بندی: هر آستین باید در یک جعبه چوبی باشد، سطح باید با روغن گریس پوشش داده شده است، و پوشش داده شده با مواد پلاستیکی به طور کامل به منظور محافظت از زنگ زدگی و خوردگی سطح.

4-2. حمل و نقل: باید از هر گونه خسارت و تغییر شکل محافظت می شود.

5. Ensurance کیفیت

  ما   تضمین می کنند که عملکرد آستین فولاد مطابق با الزامات و استانداردهای مربوطه، و باید به خریدار با استفاده از برای 1 2 ماه از تاریخ پذیرش برآورده سازد.

6.Delivery زمان

عنوان مقدار

7.payment

به عنوان شرایط


اگر شما نیاز به جعلی آستین فولاد، خوش آمدید برای تماس با ما از طریق ایمیل tedmachine@live.com

محصولات مرتبط

پرس و جو