ماشین Busbar

ماشین Busbar

ماشین بسبار نیز به نام "ماشین پانچ و خم" یا "دستگاه پردازش باند" است، این دستگاه به طور عمده برای پردازش مس، آلومینیوم busbar در انتقال بالا و انتقال ولتاژ پایین و توزیع تابلوهای الکتریکی برای قطع، پانچ، خم و غیره دستگاه دارای موارد زیر است ...

شرح

ماشین بسبار نیز به نام "دستگاه خرد کن و خم" یا "دستگاه پردازش شفت" نامیده می شود. این دستگاه عمدتا برای پردازش مس و آلومینیوم در بسیاری از دستگاه های انتقال و توزیع ولتاژ بالا و کم ولتاژ برای برش، پانچ، خم و غیره استفاده می شود.

دستگاه ما دارای مزایای زیر است

1) یکپارچه سازی یکنواخت:

یک دستگاه دارای سه موقعیت کاری است، به طور مستقل عمل می کند (توجه: هنگامی که برای استفاده از روش برش، دیگر موقعیت کار نمی تواند مورد استفاده قرار گیرد)، برای انجام عملیات های مختلف از طریق تغییر قالب ها.

2) نوع صرفه جویی در انرژی (طراحی منحصر به فرد):

به عنوان سیستم کنترل و ایستگاه هیدرولیک بهبود یافته است، بنابراین این دستگاه می تواند نفت روغن هیدرولیک را تحت دمای مناسب در دمای بالا حفظ، یعنی صرفه جویی در انرژی و افزایش عمر مفید.

3) موقعیت برش (برش) (طراحی اختراع، بازتولید غیر مجاز تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت):

چاقو به طور کامل مونتاژ شده است، دقیقا برش، بدون زباله، شیار هدایت برای حرکت چاقو ارائه شده است، لازم نیست که فاصله چاقو را برای پردازش 3-10mm Cu یا Al busbar تنظیم کنید

4) موقعیت پانچ

طراحی ساده، قالب های رایج بدون نیاز به تغییر

5) موقعیت خم شدن (طراحی اختراع، بازتولید غیر مجاز تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت):

در مقایسه با دستگاه پردازش باند CNC، این نوع از لحاظ هزینه ارزان تر است، ماشین های CNC نیاز به افراد حرفه ای برای کار دارند، در حالی که نوع سوئیچ مجاور را روی اهرم پیچ تنظیم می کند، آسان برای تنظیم، حرفه ای برای عملیات مورد نیاز نیست.

عملکرد خمش باید به مسیری دقیق متحرک هدایت کند، برای دستیابی به زاویه خمش دقیق، این دستگاه از ستون هدایت سیلندر دوگانه، سه نقطه در افق جهت هدایت، طول عمر طولانی، به سمت چپ یا راست حرکت نمی کند.

图片 5_ 副本 .jpg

تد ماشین، با تجربه بیش از 10 سال، یکی از تولید کنندگان و تامین کنندگان ماشین آلات پیشرو در چین است. ما تجهیزات و فن آوری پیشرفته ای را در کارخانه ما معرفی کرده ایم. خوش آمدید به خرید تجهیزات سفارشی و با کیفیت از کارخانه ما.
Hot Tags: ماشین بسبار، چین، کارخانه، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، سفارشی
محصولات مرتبط

پرس و جو