ماشین برش اتوماتیک

ماشین برش اتوماتیک

استفاده از دستگاه های برش اتوماتیک و پارامترهای فنی توابع و استفاده از همه دستگاه های برش اتوماتیک به منظور برش پروفیل، میله یا ورق آلومینیوم و مس و غیره استفاده می شود و از نظر ظرفیت برش و نیاز دقت برآورده می شود. به عنوان مثال، مناسب برای برش انواع آلومینیوم ...

شرح

ماشین برش اتوماتیک

استفاده و پارامترهای فنی

توابع و استفاده

همه دستگاه های برش اتوماتیک برای برش پروفیل، میله یا ورق آلومینیوم و مس و غیره استفاده می شود و از نظر ظرفیت برش و نیاز دقت برآورده می شود. به عنوان مثال، آن را مناسب برای برش انواع محصولات آلومینیومی که نیاز به دقت دارند، مانند آلومینیوم گرما، آلومینیوم، آلومینیوم U-disk MP3 پوسته، لوله های آلومینیومی، میله های آلومینیومی، مواد آلومینیوم برش اره. برای رسیدن به هدف از اتوماسیون کامل، دستگاه برش عملکرد خودکار تغذیه، موقعیت و دیگر توابع کنترل شده توسط PLC است. این تیغه تیغه اره دیسک تنگستن را با سرعت 2850 رمپ در دقیقه می پذیرد. علاوه بر این، آن نیز کارآمد کار می کند. تکه های کوچک از پرتوهای آلومینیومی را می توان با هم برش داد، با برش برش صاف و بدون برس.

امکانات

1. با استفاده از تایوان وارد PLC کنترل، کارگران حساس و آسان برای کار و نگهداری؛

2. با عملکرد اتوماتیک تغذیه و تغذیه بدون درز، تایمر "TECO" سرو موتور موتور و دقت پیچ، دقت برش می تواند ± 0.02mm؛

3. با شمارنده، تعداد پردازش، خاموش شدن اتوماتیک و بار کاری انباشته شده روزانه می تواند تنظیم شود.

4. فشار هر دو جلو و عقب را می توان به طور منظم تنظیم کرد، که هیچ گونه خرابی و تغییر شکل را تضمین نمی کند.

5. اگر اندازه پردازش نیاز به تغییر داشته باشد، کارگران نیازی به تغییر موقعیت سخت افزاری را ندارند. آنها فقط باید داده ها را در صفحه نمایش متن تغییر دهند.

6. برش به خصوص برای آلومینیوم، مس، مواد آلی، مواد فلزی پلاستیک، فیبر کربن و غیره طراحی شده است، با بخش برش صاف و بدون برس. فوم برش می تواند به صورت مرکزی بازیافت شود و همچنین خنک کننده. این بسیار کارآمد، زمان و صرفه جویی در مواد است.


تد ماشین، با بیش از 10 سال تجربه، یکی از پیشرو تولید کنندگان و تامین کنندگان ماشین آلات برش اتوماتیک در چین است. ما تجهیزات و فن آوری پیشرفته ای را در کارخانه ما معرفی کرده ایم. خوش آمدید به خرید تجهیزات سفارشی و با کیفیت از کارخانه ما.
Hot Tags: ماشین برش خودکار، چین، کارخانه، تامین کنندگان، تولید کنندگان، کارخانه، سفارشی
محصولات مرتبط

پرس و جو