صفحه اصلی > در باره ما

خوش آمدید به یانتای تد ماشین شرکت, با مسئولیت محدود-ویژه و معروف فروشنده تجهیزات برش فلز مس صنایع و مقصد برای صنایع متالورژی در چین.

درباره ماشین کسب و کار:
ماشین ما عمدتا سه زمینه را پوشش می دهد: ماشین آلات ریخته گری مداوم برای فلزات غیر آهنی (شامل مس، آلومینیوم و آلیاژهای, سربازان خط تولید تمام مواد و نورد (نورد سرد pilger برای لوله)، نورد ورق و نقاشی میل برای میله و غیره مس). مهندسان ما بیش از 10 سال تجربه در دستگاه های فوق، دانش خوب برای هر مشتری بهترین خدمات را عرضه دارند. و تمرکز محصولات ما در بازار آیسا هند، جنوب شرق روسیه خاورمیانه و آفریقا.
www.ted-machine.com زیر-وب سایت ما، برای ماشین های ویژه است.
درباره مقصد:
با بیش از 10 سال تجربه، ما مطمئن شوید که به شما بهترین خدمات با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت و ترین خدمات پس از فروش راضی هستند. با فلسفه مدیریت مدرن و روش تكنولوژي ماهر و پیشرفته ساخت و امکانات در خدمت تد ماشینکاری جهانی رشد سریع فلز نورد صنعت (آهن و بدون آهن)، از جمله تولیدکنندگان دستگاه نورد و users.we پایان می تواند تولید محصولات فلزی مختلف بدون توجه به آنها می ریخت, نورد سرد, نورد گرم و یا جعلی.
www.ted-metal.com است ما دیگر زیر وب سایت ویژه برای محصولات فلزی
تد همیشه مبارزه برای گسترش کسب و کار ما و سرعت آن سهم های حال حاضر گسترش یافته و markets.we خارجی به دنبال به جلو به همکاری با شما و ایجاد وضعیت برنده-برنده بین هر other.andquot; حرفه ای با کیفیت بالا و هزینه effectiveandquot; اصل و هدف ما هستند. مشتاقانه منتظر شنیدن از شما.